Domů > O nás

1. naší historie

YIWU GUOKAI PLASTOVÉ PRODUCTS CO., LTD.was založena v roce 1995, a jsme členem ASOCIACE YIWU HRAČKY a YIWU CHOUCHENG STREET CHAMBER OF COMMERCE. Jsme profesionální dodavatel plastových výrobků, zejména v Větrník hračky series、balloon poháry a hole series、lollipop hole series、unshaped trubek série, atd. Speciálně jsou naše hračky Větrník módy navržen i s konkurenční cenu, náš vynikající úspěch je založen na naši vynikající obchodní pověst a respection všech zákazníků.


2. naše továrna

Naše továrna se nachází v YIWU - světové mezinárodní město, které je jen dva kilometry od MĚSTA MEZINÁRODNÍHO OBCHODU (FUTIAN TRŽNÍ), o 300kms od letiště SHANGHAI a 180kms mimo přístav NINGBO. Naše továrna vlastní výhodu vynikající regionu. Také naše továrna vždy pracuje na řízení založené na lidstvo, se snažíme naše nejlepší zřídit a udržovat příjemné prostředí života a práce pro všechny, naši zaměstnanci, s nadějí, že stimuluje ducha inovativní práce, které jsme přesvědčeni oba je základnou rozvoje naší společnosti. Byli jsme optimalizaci systému řízení a jsme trvá na značku jméno budování silnice (GUOKAI) a podpora zámořský trh, který je pod vedením jádro našeho generálního ředitele a prostředí ekonomické globalizace. GUOKAI dosáhnou celkové mezinárodní strategie krajina s nepolevující snahy! a s naší nejlepší cenu, kvalitu a služby, Vítáme zákazníky od kdekoli na světě!
3. náš produkt

Naše produkty patří následující:

1, Větrník hračky série

2, balón cups a hole série

3, lízátko hole série

4, 、unshaped potrubí, seriál, atd.

Dodáváme plastové Větrník hračky, balón pohár a hole, lízátko hole produkty z celého světa k široké spektrum společností po celém světě, od velkých nadnárodních organizací pro malé jednotlivé společnosti.4. nánosu

Jako klasické hračky Hračky Větrník může být kostkované všech věku dětí ve společnosti svých rodičů, která přináší štěstí a zdravý do venkovních akcích.


5. náš certifikát

Vždy máme pocit, že všechny úspěch naší firmy přímo souvisí s kvalitou produktů, které nabízíme. Splňují nejvyšší požadavky na kvalitu stanovené v ISO9001, ISO14000:14001 SGS pokyny a náš systém přísné kontroly kvality. A všechny naše produkty podle kvality TESTOVÁNÍ CE (EN71), ASTM, CPSIA, CA65, ST2002 atd.


6. výrobní zařízení

Jsme schopni míchání a produkovat nekonečné množství plastových sloučenin a nabízejí některé z nejvyspělejších výrobní možnosti dostupné, včetně vlastní lisování a obrábění.

1. plastové formy vstřikovací stroj x

2 plastové potrubí výkres strojního x

3.Multi barevný tisk stroj x7. výrobní trh

Máme zákazníky od domácího trhu a zámořském trhu.

Naše hlavní objem prodeje míra mezi celý trh:

domácí trh: 30 %

Severní Amerika 25,00 %

Europe:30.00%

Blízkovýchodní trh: 15 %


8. naše služba

Vedle naší stávající tvarované výrobky také vyrábíme plastové produktů dle výkresů či vzorků od našich zákazníků. Máme pod kontrolou jakosti kriticky na každém kroku během výrobního procesu.