Multifunkční kola čtyři rohy svatební Festival Party dekorace Ornament plastové venkovní Windmill Mylar Větrník hračky čínské továrny pro děti

Laserové multifunkční kola windmill Větrník hračky našich výrobků zahrnuje následující: 1, Větrník hračky series 2, balón cups a hole řady 3, lízátko hole série 4, unshaped kanály série, atd. Dodáváme plastové Větrník hračky, balón pohár a hole, lízátko hole produkty po celém světě...

Podrobnosti o produktu

Laserové multifunkční kola windmill Větrník hračky


Výrobky č.

GK-LP0013

Velikost

50cmX22cm

Hmotnost

16,7 G

Velikost balení

85cmX43cmX60cm

Balení množství

800Pcs/karton

GW

17.1Kgs

Poznámky


Naše produkty patří následující:

1, Větrník hračky série

2, balón cups a hole série

3, lízátko hole série

4, unshaped trubky řady, atd.

Dodáváme plastové Větrník hračky, balón pohár a hole, lízátko hole produkty z celého světa k široké spektrum společností po celém světě, od velkých nadnárodních organizací pro malé jednotlivé společnosti.


Použití výrobku

Jako klasické hračky Hračky Větrník může být kostkované všech věku dětí ve společnosti svých rodičů, která přináší štěstí a zdravý do venkovních akcích.


Guokai plast, vznikla v roce 1995, je profesionální výrobce a dodavatel více kol čtyři rohy Svatební festival party dekorace ornament plastové venkovní větrný mlýn mylar Větrník hračky Čína továrna pro děti. Každý produkt je vyroben pod přísnou kontrolou kvality a systém řízení v naší továrně. Vítá vás velkoobchod, vysokou kvalitu a příznivou cenu výrobků na skladě od nás.

Dotaz