Šest kol čtyři rohy svatební Festival Party dekorace Ornament plastové venkovní větrný mlýn Mylar Větrník hračky čínské továrny pro děti

Šest kol laserová větrný mlýn Větrník hračky našich výrobků zahrnuje následující: 1, Větrník hračky series 2, balón cups a hole řady 3, lízátko hole série 4, unshaped kanály série, atd. Dodáváme plastové Větrník hračky, balón pohár a hole, lízátko hole produkty po celém světě...

Podrobnosti o produktu

Šest kol laserová větrný mlýn Větrník hračkyVýrobky č.

GK-LP0010

Velikost

48cmX20.5cm

Hmotnost

12,4 G

Velikost balení

85cmX43cmX60cm

Balení množství

1000ks/karton

GW

14.8Kgs

Poznámky
Naše produkty patří následující:

1, Větrník hračky série

2, balón cups a hole série

3, lízátko hole série

4, unshaped trubky řady, atd.

Dodáváme plastové Větrník hračky, balón pohár a hole, lízátko hole produkty z celého světa k široké spektrum společností po celém světě, od velkých nadnárodních organizací pro malé jednotlivé společnosti.


Náš certifikát

Vždy máme pocit, že všechny úspěch naší firmy přímo souvisí s kvalitou produktů, které nabízíme. Splňují nejvyšší požadavky na kvalitu stanovené v ISO9001, ISO14000:14001 SGS pokyny a náš systém přísné kontroly kvality. A všechny naše produkty podle kvality TESTOVÁNÍ CE (EN71), ASTM, CPSIA, CA65, ST2002 atd.

Guokai plast, vznikla v roce 1995, je profesionální výrobce a dodavatele ze šesti kol čtyři rohy Svatební festival party dekorace ornament plastové venkovní větrný mlýn mylar Větrník hračky Čína továrna pro děti. Každý produkt je vyroben pod přísnou kontrolou kvality a systém řízení v naší továrně. Vítá vás velkoobchod, vysokou kvalitu a příznivou cenu výrobků na skladě od nás.

Dotaz