Šest kol čtyři rohy svatební Festival Party dekorace Ornament plastové venkovní větrný mlýn Mylar Větrník hračky čínské továrny pro děti

Podrobnosti o produktu

Šest kol laserová větrný mlýn Větrník hračkyVýrobky č.

GK-LP0010

Velikost

48cmX20.5cm

Hmotnost

12,4 G

Velikost balení

85cmX43cmX60cm

Balení množství

1000ks/karton

GW

14.8Kgs

Poznámky
Naše produkty patří následující:

1, Větrník hračky série

2, balón cups a hole série

3, lízátko hole série

4, unshaped trubky řady, atd.

Dodáváme plastové Větrník hračky, balón pohár a hole, lízátko hole produkty z celého světa k široké spektrum společností po celém světě, od velkých nadnárodních organizací pro malé jednotlivé společnosti.


Náš certifikát

Vždy máme pocit, že všechny úspěch naší firmy přímo souvisí s kvalitou produktů, které nabízíme. Splňují nejvyšší požadavky na kvalitu stanovené v ISO9001, ISO14000:14001 SGS pokyny a náš systém přísné kontroly kvality. A všechny naše produkty podle kvality TESTOVÁNÍ CE (EN71), ASTM, CPSIA, CA65, ST2002 atd.

Guokai plast, vznikla v roce 1995, je profesionální výrobce a dodavatele ze šesti kol čtyři rohy Svatební festival party dekorace ornament plastové venkovní větrný mlýn mylar Větrník hračky Čína továrna pro děti. Každý produkt je vyroben pod přísnou kontrolou kvality a systém řízení v naší továrně. Vítá vás velkoobchod, vysokou kvalitu a příznivou cenu výrobků na skladě od nás.

Dotaz