Šest kol laserové čtyři rohy svatební Festival Party dekorace Ornament plastové venkovní větrný mlýn Mylar Větrník hračky čínské továrny pro děti

Multifunkční kola windmill Větrník hračky našich výrobků zahrnuje následující: 1, Větrník hračky series 2, balón cups a hole řady 3, lízátko hole série 4, unshaped kanály série, atd. Dodáváme plastové Větrník hračky, balón pohár a hole, lízátko hole produkty z celého světa do široké...

Podrobnosti o produktu

Multifunkční kola windmill Větrník hračky


Výrobky č.

GK-LP0012

Velikost

50cmX22cm

Hmotnost

16,6 G

Velikost balení

85cmX43cmX60cm

Balení množství

800Pcs/karton

GW

17Kgs

Poznámky


Naše produkty patří následující:

1, Větrník hračky série

2, balón cups a hole série

3, lízátko hole série

4, unshaped trubky řady, atd.

Dodáváme plastové Větrník hračky, balón pohár a hole, lízátko hole produkty z celého světa k široké spektrum společností po celém světě, od velkých nadnárodních organizací pro malé jednotlivé společnosti.


Výrobní trh

Máme zákazníky od domácího trhu a zámořském trhu.

Naše hlavní objem prodeje míra mezi celý trh:

domácí trh: 30 %

Severní Amerika 25,00 %

Europe:30.00%

Blízkovýchodní trh: 15 %


Naše služba

Vedle naší stávající tvarované výrobky také vyrábíme plastové produktů dle výkresů či vzorků od našich zákazníků. Máme pod kontrolou jakosti kriticky na každém kroku během výrobního procesu.


Guokai plast, založená v roce 1995, je profesionální výrobce a dodavatel šesti kol laser čtyři rohy Svatební festival party dekorace ornament plastové venkovní větrný mlýn mylar Větrník hračky Čína továrna pro děti. Každý produkt je vyroben pod přísnou kontrolou kvality a systém řízení v naší továrně. Vítá vás velkoobchod, vysokou kvalitu a příznivou cenu výrobků na skladě od nás.

Dotaz