Plastové šest kol usmívající se tvář barevné venkovní zahrada inzerce větrný mlýn plast strana svatební Park dekorace DIY Větrník hračky Čína továrna

Podrobnosti o produktu

Plastové šest kol usmívající se tvář větrný Větrník hračky

Výrobky č.

GK-SL0003

Velikost

56.5cmX32.5cm

Hmotnost

43,1 G

Velikost balení

85cmX40cmX60cm

Balení množství

300ks/karton

GW

16.85Kgs

Poznámky


Naše továrna se nachází v YIWU - světové mezinárodní město, které je jen dva kilometry od MĚSTA MEZINÁRODNÍHO OBCHODU (FUTIAN TRŽNÍ), o 300kms od letiště SHANGHAI a 180kms mimo přístav NINGBO. Naše továrna vlastní výhodu vynikající regionu. Také naše továrna vždy pracuje na řízení založené na lidstvo, se snažíme naše nejlepší zřídit a udržovat příjemné prostředí života a práce pro všechny, naši zaměstnanci, s nadějí, že stimuluje ducha inovativní práce, které jsme přesvědčeni oba je základnou rozvoje naší společnosti. Byli jsme optimalizaci systému řízení a jsme trvá na značku jméno budování silnice (GUOKAI) a podpora zámořský trh, který je pod vedením jádro našeho generálního ředitele a prostředí ekonomické globalizace. GUOKAI dosáhnou celkové mezinárodní strategie krajina s nepolevující snahy! a s naší nejlepší cenu, kvalitu a služby, Vítáme zákazníky od kdekoli na světě!


Výrobní trh

Máme zákazníky od domácího trhu a zámořském trhu.

Naše hlavní objem prodeje míra mezi celý trh:

domácí trh: 30 %

Severní Amerika 25,00 %

Europe:30.00%

Blízkovýchodní trh: 15 %


Naše služba

Vedle naší stávající tvarované výrobky také vyrábíme plastové produktů dle výkresů či vzorků od našich zákazníků. Máme pod kontrolou jakosti kriticky na každém kroku během výrobního procesu.

Dotaz