Domů > Novinky > Obsah

Význam vody krajiny v zahradě krajiny Design

Aplikace krajiny vody v zahradě je zahradní krajiny design v jistém smyslu, uplatňování v krajině designu má velmi důležitou roli.

Zahradní krajina byla především forma po vzoru přírody krajiny, potoky, vodopády, umělých jezer, například krajiny design, který má více aplikací v tradičních zahrad v Číně. V designu moderní zahradní krajiny zvýšené využívání například fontány, vodní clony, rybník a krajiny cisterny s vodou a jiné formy. Přestože existují určité rozdíly v podobě návrhu, ale krajina byla vždy významnou součástí zahradního designu, je-li hora je kostra krajiny, voda je duše krajiny.

Význam vody krajiny v zahradní krajina se odráží nejen v používání vody zlepšit životní prostředí, regulace klimatu, kontrolu hluku, ale také díky vlastnosti toku vody, snížit pocit stagnace v dalších budovách kolem zahrady a kombinování krajina více poleva. I když teď s dobou vývoje, technologie pokroku, lidé myšlenky v neustále aktualizovat, na zahradě vodní krajina požadavků, došlo také k má také některé změny, ale v celé Číně zahradní vodní krajiny design, který nejvíce intuitivní pocit zaplnění prostoru a vizuální a slyšení Shang integrovaný způsob navrhování zahrady vodou krajinné struktury , a ve vodě krajiny design mezi neustále jaderné syntézy tradiční a realita krásu, aby dosáhl umění inovací, aby vytvořil snadněji volné krajiny prostředí.